Dnešní téma blogu je o kritickém myšlení a to v rovině nehmotné! Je až překvapivé, kolik lidí bezmezně věří tomu, co přijímají pomocí channelingů, bez nejmenšího ověření jak informací, tak především jejich zdroje.

Takže snažně prosím, když už se někam napojíte … nebo s někým mentálně komunikujete … nebo si voláte na pomoc nějaké bytosti … ! vždy si dobře prověřte! … kam jste se napojili, s kým komunikujete, kdo Vám přišel na pomoc! Můžu mít pochopení pro nadšení z „napojení“… náhlého pocitu výjimečnosti, vyvolení, osobní důležitosti … ale mějte prosím na paměti, že jde hlavně a především o Vaši bezpečnost a důvěryhodnost a to nejen Vaši, ale také předávaných informací. Jsem vděčná, že já měla to štěstí a hned v prvním kurzu jsem v tomto směru byla náležitě poučena. Na tuto nutnost ověřování, byl vždy kladen velký důraz. A za to moc děkuji Dominice Pluhařové a Františkovi Cappellarimu.

P.S. : A nejde jen o Channeling, ale taky o hromadné modlení, zpívání manter, posílání pozitivních energií a podobné masové akce. Vždy si prosím dobře naciťte zdroj a hlavně záměr takového masového počínání.