Dnes to bude takové více spirituální a ženské.

Jsme ženy, takže jsme více spjaté a napojené na intuici a naší cykličnost. Nelze tedy u nás počítat s lineárním nasazením. A to jak v pracovním, tak osobním prostoru. Prostě proměny jsou naší součástí a kdo je přijal, jako svoji přirozenost, tak pro něj/ respektive ji, jsou zdrojem síly. Určitě je dobré si stanovit cíle, kterých chceme dosáhnout, či alespoň záchytné body, které chceme na své cestě k cíli, mít a realizovat. Ale jak se rychle mění doba a sílí napojení na vlastní ženskost, tak se mění i vnější podmínky pro realizaci a zhmotňování snů a cílů.

Za sebe pozoruji, že už mi nefunguje dlouhodobé detailní plánování. Ale jakési odevzdání a důvěra v proces, je vždy 100% úspěšná.

A tak zjišťuji, že jsem schopná se více a hlouběji odevzdávat své cestě v důvěře, že vše přijde a realizuje se v pravý čas.

To neznamená, že nic nedělám! Právě naopak! Někdy nevím co dřív a potřebovala bych se naklonovat. Ale své plány a jejich realizaci nechávám více na intuici a vhodném načasování. Nestanovuji je já, ale Vesmír/ osud/ Vyšší moc/ (dosaďte si v co věříte). A tak mé dny jsou tak trochu nepředvídatelné. Večer se někdy nestačím divit, kolik nových projektů a restů jsem za ten den udělala i když jsem měla třeba v plánu úplně něco jiného. Ale jsem za ty změny ráda. Vše je pak takové plnější, pravdivější a lépe to „sedne“.

A když mě někdy napadne hudrovat nad rozbitým počítačem, či chybným odbočením, tak se zastavím a změním úhel pohledu. Najednou vidím, o co jsem touto situací obohacena, co nového mi díky tomu mohlo přijít do života. Co vše jsem díky těmto „chybám“ mohla poznat. A tak nezoufejte, když Vám zrovna nefunguje mobil či stávkuje auto. Odevzdejte se té změně a vyhlížejte to „nové a nečekané“. Každá takováto nečekaná situace něco nového přináší. Vězte, že vždy budete mile překvapena a s odstupem času budete za tyto „nepříjemnosti“ ze srdce vděčná. Důvěra a odevzdání se své cestě se vždy vyplatí. 

A pokud byste se ráda nechala touto transformací raději provést, můžete se přidat na některý z mých workshopů či seminářů. A pokud máte raději soukromí, tak Vás ráda poznám osobně při individuální terapii.

A tak se odevzdejme v důvěře naší cestě a vyššímu vedení ♥. Lenka.