Dnes jsem provázela workshopem Cíle a priority a byl to opět nezapomenutelný zážitek.

U tohoto silného tématu = záměru workshopu se vždy krásně potvrzuje, jakou ZÁMĚR má sílu. V tomto workshopu se účastníci nořili do hlubin sama sebe s tím, že se potřebují v tady a teď více zorientovat a udělat si pořádek v prioritách a vlastním směrování. Ač někteří z nich na začátku měli pocit, že se přišli spíš družit než řešit nějaké závažné téma, tak v průběhu byli tak silně vtaženi do tématu, že až sami nechápali, jak hluboko je meditace a automatická kresba, zavedli. Byl to silný den, kde na povrch vyplouvala stará a mnohdy zapomenutá bolení. Na povrch se prodrala spousta slz a mocných AHA momentů.

Záměr o nastavení cíle a priorit, zbořil veškeré strachy a snahy o zametení „problému pod koberec“. Ač to bylo chvilkami bolavé, bylo to nesmírně léčivé a odpoledne jsme se loučili obohaceni o spoustu informací a uvědomění. Bylo to náročné a přesto krásné.

Pro mě to opět bylo potvrzením, že silný záměr se prostě nedá ošidit. Ač se pár účastníků bránilo jít do hloubky zuby nehty, přesto tam byli donuceni jít a nelitovali. Někteří s úlevou přiznali, že celý život před problémy utíkají a už jen tímto uvědoměním se obrovsky posunuli.

Byl to velice inspirativní den a spolupráce. Ještě to bude nějakou dobu doznívat, ale každý si odnesl silný zážitek a nové nastavení. Každý si uvědomil co je pro něj nyní prioritou a jaká cesta se mu nyní rozkrývá. Všichni na své nové cesty vykročili s nadšením a odhodláním.

A tím, že si na začátku workshopu vytahujeme motivační kartu, která každého ten den provází, tak i já jsem si jednu vytáhla. A víte, co na ní bylo? ZÁMĚR!! No fakt nekecám. Vesmír je vtipálek a prostě to tam bylo všude :-).

A tak si dnes, ještě více do hloubky, než jindy, uvědomuji důležitost jasného a silného záměru. Je jedno v jaké oblasti či sféře svého bytí. Ale jasná definice toho co chci, je prostě nutností. Když máme jasno v tom co chceme, tak se to může snadno realizovat a zhmotňovat. A tak nepodceňujte sílu Záměru. Je to jako když zadáte architektovi, aby Vám nakreslil dům. Prostě tím nadefinuje jak má vypadat výsledek a na stejném principu funguje i záměr. Jasné, čisté definice a pak už to frčí samo :-).

A tak se nebojte být architekty svých životů a ve svých projektech i běžném žití, pracujte cíleně se záměry. Uvidíte, že změny se pak dějí rychleji a celá cesta realizace je jasnější a čitelnější. A pokud první pokus úplně netrefí cíl? To nevadí, je to zkušenost, příště už budete vědět, čemu se vyhnout a jak lépe své záměry definovat. Chce to jen vystoupit ze své komfortní zóny a nebát se zkusit něco nového.

Ihned po workshopu mi přišla krásná zpětná vazba od účastníků:

„Milá Lenko, velmi děkujeme za opět příjemný workshop „Priority a cíle“. S přítelem jsme si na sobě pěkně zapracovali a šli do hloubky svého nitra. Je to veliký přínos a uvědomění pro nás oba. Cítíme se ozdraveni a odlehčeni na všech úrovních bytí. Katka a Pavel ❤️“

Miluji ty okamžiky, kdy se lidé probouzí a začínají se otvírat životu.

A můj záměr?:“ Kéž jsou všechny bytosti šťastny“

Krásnou dobrou noc

Lenka Soukupová

 

automatická kresba rodiny