Poslední zpětná vazba mi opět připomněla, co se pod šedí každodennosti nějak vytratilo nebo spíš, co jsem přestala vnímat a vidět. Hlubší smysl a přesah toho všeho co dělám.

Ano, je tam stále a jsem za to velmi vděčná. Za DAR terapie na dálku, který je skvělým pomocníkem při nemožnosti se setkat face to face a především u témat a situací, kdy je pro klienta velmi obtížné se podívat do hlubin sama sebe, přes silné emoce, přes hluboké trauma, které celou situaci zavřelo.

Opět jsem si uvědomila jaký to má přesah u práce s dětmi. A hlavně efekt!

Děti jsou stále v napojení a v ještě umí být v přítomném okamžiku a tak ozdravný proces je u nich rychlejší.

Terapie dětí, které už jsou schopny spolupráce, končí „domácím úkolem“, kdy se celý proces z vědomý pomocí hry či rituálu a dojde tak k přímému ukotvení celého ozdravného procesu do tady a teď. Miluji to. Jsou to velmi silné okamžiky naplněné AHA momenty pro děti i rodiče. Posiluje se tím jejich vazba a vzájemné pochopení a bezpodmínečné přijetí.

Zpětná vazba, která někdy dorazí třeba až po roce, je už jen třešničkou na dortu a potvrzením, že tato cesta je pro mě ještě stále smysluplná s velkým přesahem mimo tady a teď.

A to je pro mě, jako Vodnáře, naprosto nosné 🙂

A jak to máte Vy? Kde a jaký je Váš základní životní pilíř?

Přidejte se do naší facebookové skupiny, čerpejte inspiraci a sdílejte s námi své AHA momenty a životní skoky – link

#vedomeziti #vedomezitieu #terapie #trauma #děti #bezpodminecneprijeti #přítomnyokamzik #dalkovaterapie #terapienadalku #matosmysl #poslani