Ateliér Lenas

Jelikož je ve všem potřebná rovnováha, tak i mně do života přišel protipól mentální práce. Vždy jsem velice ráda tvořila a nyní se tato má láska připojila i k mé práci. Začal se tvořit a i nadále se stále tvoří, krásný prostor pro uzemnění a hmotnou realizaci. Tento tvořivý hmotný aspekt má svůj prostor pod názvem Ateliér Lenas.

Logo Ateliér Lenas

Portréty

Do mého Ateliéru patří i portréty. Kresbou se zabývám už od dětství. Poslední roky jsem je kvůli nedostatku času spíše zanedbávala, ale nyní se opět vrátila do mého pracovně – tvůrčího prostoru. No, proč ne, že :-). Další úžasný relax a tvorba. Vítejte zpět mé drahé portréty  .

Můžete si objednat kresbu portrétu ve formátu A4 a to dle Vámi dodané fotografie. Cena je 1500,-Kč.

Ráda Vám nakreslím i dvojportrét ve formátu A3. Cena za 2portrét je 2000,-Kč.

Nově jsem také zařadila kresbu Vašeho zvířecího parťáka a to na A4. Cena je 1000,-Kč.

Portrét si můžete objednat telefonicky nebo přes e-mail

Ostatní tvorba

Kromě portrétů je v Ateliéru prostor pro jakoukoliv tvořivost  a to i pro zcela náhodné a nečekané projekty, jako třeba výroba Montessori pomůcek pro 2. třídu ZŠ. Samozřejmě sem patří také výroba barefoot obuvi , šití, háčkování, prostě cokoliv, co mě spojuje skrze tvorbu a radost z ní, s hmotou a zemí.  A tak se můj list uzemňujících aktivit rozšiřuje a jsem za to vděčná. Ráda pobývám často ve vesmírných sférách a tak čím více uzemňujících protipólů mám, tím lépe. Přeci jen jsme na zkušenou tady ve hmotě a je dobré v ní nejen být, ale také v ní a s ní vhodně pracovat :-).

Podpora mladých talentů

Kromě mé osobní tvorby se ještě v Ateliéru můžete setkat s tvorbou mladého talentu ze ZŠ. Jedná se především o různé kresby a tvorbu mini doplňků pro panenky. Jde o velice titěrnou práci, která si zaslouží náležitý obdiv zručnosti a trpělivosti. Oboje je potřeba podporovat :-). Jen sebevědomý umělec, který si je vědomý hodnoty a přínosu své tvorby, má šanci svého koníčka proměnit v úspěšný business.