Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ateliér Lenas - vyrobeno s láskou

 

 

TVOŘIVÝ PROSTOR VE HMOTĚ:

 

Jelikož je ve všem potřebná rovnováha, tak i mě do života přišel protipól mentální práce. Vždy jsem velice ráda tvořila a nyní se tato má láska připojila i k mé práci. Začal se tvořit a i nadále se stále tvoří, krásný prostor pro uzemnění a hmotnou realizaci. Tento tvořivý hmotný aspekt má svůj prostor pod názvem:

 

lenas-na-web.jpg

 

****

Portréty

Do mého Ateliéru patří i portréty. Kresbou se zabývám už od dětství. Poslední roky jsem je kvůli nedostatku času spíše zanedbávala, ale nyní se opět vrátila do mého pracovně - tvůrčího prostoru. No, proč ne, že :-). Další úžasný relax a tvorba. Vítejte zpět mé drahé portréty heart.

Můžete si objednat kresbu portrétu ve formátu A4 a to dle Vámi dodané fotografie. Cena je 1500,-Kč. 

Ráda Vám nakreslím i dvojportrét ve formátu A3. Cena za 2portrét je 2000,-Kč.

Nově jsem také zařadila kresbu Vašeho zvířecího parťáka a to na A4.Cena je 1000,-Kč.

***

Objednat si je můžete telefonicky na tel.:604 380 555 nebo přes e-mail: hvezdnaobloha@gmail.com.

***

V Ateliéru je prostor i pro zcela náhodné a nečekané projekty, jako třeba výroba Montessori pomůcek pro 2. třídu ZŠ. Na vše se můžete podívat ve foto-albech v odkaze níže:

http://www.vedomeziti.eu/fotoalbum/atelier-lenas/

***

Vědomá chůze - barefoot

Vědomé žití s sebou nese i vědomou chůzi a tak i ta mě na mé cestě životem už potkala. Cesta k ní byla trochu oklikou, ale přišla v pravý čas :-). Přes vnitřní potřebu vhodného a zdravého obutí pro vlastní dítka a přes stále sílící signály vlastních nohou po pohodlí a respektu, jsem se připojila k "modní" vlně barefoot. Pro mě to tedy není móda, jako spíš návrat k přirozenosti a respektu k vlastnímu tělu - tedy k nohám. Seznamovali jsme se postupně, ze začátku jsme se jen tak oťukávali :-). Časem jsme se lépe poznali a přišla chvíle na první praktické kroky. 

Nejprve to byla redukce (respektive vyhazování) nevhodných bot (tedy všech :-( ). Tím vznikl prostor pro stále častější a více vítanější chůzi na boso. Nožičky si lebedily a krok se změnil. Tak nějak zpomalil a zvědomil. Pokukování a touha zúčastnit se kurzu na výrobu barefoot bot, byla vesmírem vyslyšena a naplánována přesně v okamžik, kdy nejmladší mládě již bylo připraveno postrádat maminku více jak na 5 minut :-). Kurz byl úžasný, plný praktických rad a poznatků. Navrátila jsem se obohacena o spoustu informací a praktických rad a také o nové, vlastnoručně šité, botičky. Nabitá novou energií a inspirací jsem hned začala doma tvořit další obuv. Ač jsem do té doby byla přesvědčená, že ještě několik příštích let nebudu mít na takové mé "uzemňující" radovánky časový prostor, malé skulinky se tvořily a já mohla vymýšlet, měřit, šít a párat a upravovat a zdobit... a naprosto se oddat tvorbě. Však to znáte, jakmile naskočíte na tu správnou vlnu, jedete na ní ve dne v noci a tělo čerpá z těch správných vesmírných zdrojů.

A tak se můj list uzemňujících aktivit rozšířil a jsem za to vděčná. Ráda pobývám často ve vesmírných sférách a tak čím více uzemňujících protipólů mám, tím lépe. Přeci jen jsme na zkušenou tady ve hmotě a je dobré v ní nejen být, ale také v ní a s ní vhodně pracovat :-). 

A tak jsem našla novou závislost, která je lepší jak čokoláda!

Nožičky jsou spokojené, chůze je vědomá. Co víc si přát...!

Fotky mé tvorby naleznete v odkazu zde:

http://www.vedomeziti.eu/fotoalbum/atelier-lenas/barefoot/