Jdi na obsah Jdi na menu
 


Něco málo či hodně? o mě :-)

fotka-2018.jpg

 

Jmenuji se Lenka Soukupová a momentálně mě život a vesmír přivedl na sever do nádherné přírody Česko-Saského Švýcarska, na okraj města Rumburka. Do tiché a malebné přírody plné inspirací a krásy, ale i velkých zátěží, smutku, nedostatku a beznaděje z minulosti. Život tady je pro mě jedním velikým učením a výzvou zároveň. Děkuji vesmíru za tuto jedinečnou příležitost k osobnímu růstu a možnost podílet se na obnově a prosperitě tohoto (dříve) tak bohatého kraje.

 

Jsem absolventkou školy Getting Better School, France a dalších více či méně známých kurzů a technik.
Práci s lidmi, v oblasti osobního rozvoje, se věnuji již více jak 10 let. Smyslem mé práce je ukázat lidem, že vše co se jim děje má svůj smysl, že nic a nikdo není vytržen z kontextu a propojení s okolím. Že vše, co žijí a prožívají si kdysi sami stvořili, a že naříkání a hledání viny či viníka v okolí, je jen dalším plýtváním jejich energie.Vše pramení z nás, tam je potřeba hledat, ale ne vinu či selhání, ale obyčejnou příčinu či program na jehož základě jednáme v nesouladu sami se sebou, s naší podstatou(duší). Nic a nikdo není vinen. Vše je jen zkušenost a souvislost, která nás posouvá vpřed. Všichni jsme jen herci v jedné veliké hře, která se nazývá život!
Své klienty vedu k pochopení souvislostí, vazeb, vesmírných zákonů, uvědomění si vlastní zodpovědnosti za jejich život a vše co v něm prožívají. Doprovázím je na cestě k vědomému žití!

 

Vzdělávám se a rostu s každým novým dnem, novou příležitostí a možností k uvědomění.

heart

Největším učitelem však i nadále zůstává

vesmír a život sám!

 

enlightened

hvezdnaobloha@gmail.com

604 380 555

 

kezjsouvsechnybytostistastny.png