Jdi na obsah Jdi na menu
 


Práce s dušemi, které uvízli v meziprostoru

Tato oblast terapií -tedy odvody uvízlých duší - se poslední dobou hlásí o své místo stále víc a víc. Častěji se ozývají klienti, kteří potřebují podporu v tíživých životních obdobích, po smrti blízké osoby, kde cítí, že se nemohli/ nechtěli / nedokázali rozloučit a tím neuzavřeli jejich vzájemný vztah. Takového nepříjetí smrti blízkého, může způsobit, že duše zemřelého je zde "násilně " držena a nemůže tedy najít klid a odejít do světla. 

Další, velice častou situací, se kterou se na mě klienti obrací, je nepříjemná energie v prostoru jejich bytu, domu, pracovního zázemí. Často velice dobře cítí, že tato "cizí" energie jim brání ve zdraví, prosperitě, radosti,...prostě v pozitivním prožívání jejich životů.

Obě tyto, i řada dalších, podobných situací, jsou velice snadno řešitelné pomocí dálkové či osobní terapie. S cizí energií se dá velice dobře spojit a promluvit a tím zjistit příčiny a důvody jejího uvíznutí, přivtělení, či čehokoliv jiného, v blízkosti klienta i jejího působení na klienta či jeho prostor. Po rozklíčování příčin se, cizí energie, dá velice snadno odvézt tam, kam patří a tím zharmonizovat klientův osobní i obytný prostor. 

 

Pokud Vás tedy trápí nějaké cizí energie, které byste už rádi identifikovali a propustili a zharmonizovali tak svůj prostor, stačí mě kontaktovat a domluvit si terapii.

 

Objednat se můžete telefonicky na tel.:604 380 555 nebo přes e-mail: hvezdnaobloha@gmail.com.