Jdi na obsah Jdi na menu
 


Terapie na dálku; terapie na dálku + koučink

Od 1. září 2016 si můžete domluvit "Terapii na dálku". Jedná se o variantu terapie, kde není potřeba osobního setkání. Stačí datum narození a definice problému či tématu, které potřebujete řešit. Výhodou je, že se nemusíme osobně setkat a pracovat "face to face". Může se použít na jakékoliv téma či problém, který nyní či dlouhodobě řešíte. Vždy si ověřuji, zda tento způsob terapie je pro vás vhodný a podporovaný vesmírem. Ne vždy lze tuto techniku použít. Někdy je prostě nutností, PRO KLIENTA, abychom pracovali společně, aby si mohl plně uvědomit dané aspekty problému a jeho řešení či aby mohlo dojít k terapii těla pro uvolnění traumat uložených v těle. Dálkové čištění lze využít jednorázově či se můžeme domluvit na dlouhodobější spolupráci.  Dlouhodobá spolupráce probíhá ve 4 týdenních blocích, kdy pak následuje týden pauza.

Po každé terapii posílám klientovi informaci o tom, jak daná terapie probíhala, co se řešilo a předám mu informace, které mi pro něj během terapie přišli. Dle intenzity a závažnosti témat se také odvíjí délka "dobíhání" dané terapie. Může se pohybovat od pár hodin až na několik týdnů či měsíců.

Poslední dobou s klienty, kdy pracujeme na dálku, více využíváme programu " Terapie na dálku + koučink ". Opět i zde platí 4 týdny intenzivní práce + 1 týden pauza. Krom terapie na dálku, v tomto programu, klientovi poskytuji i následný koučink. Po jednotlivých terapiích dostane klient informaci o průběhu terapie a následné instrukce na celý týden jak dále pracovat, aby se efekt terapie maximálně prohloubil a zintenzivnil. Zde je zapotřebí maximální klientovi spolupráce! Bez sebekázně a ochotě na sobě intenzivně pracovat, koučink ztrácí smysl!!