Jdi na obsah Jdi na menu

Důvody, a co se děje ohledně přílivu uprchlíků do Evropy?

 

Se svolením autorky si zde dovoluji sdílet text chanellingu, který byl přijat J.H. během sezení spirituální regrese. Jedná se o odpověď Duchovní světelné rady na otázku:"Důvody, a co se děje ohledně přílivu uprchlíků do Evropy?Jak můžeme nějak pomoci."

S tímto textem plně souzním a proto jsem se rozhodla ho uvést na svých stránkách.

 

" Když se podíváte do historie lidstva na Zemi, vždy docházelo k prolínání jednotlivých národů, ras, a není to až tak neobvyklé.
Pokud se chcete ptát, z jakého důvodu sem do Evropy, kde žijete, přicházejí uprchlíci, je důvodů několik. Jedni přicházejí opravdu protože cítí nouzi, jiní přicházejí s myšlenkou ovládat.. Je to mnoho duší, a každá se přemísťuje na základě jiného vlastního záměru.
Vyvolává to velké vlny strachu, které ještě rozviřují vaše komunikační prostředky. Ale podíváte-li se na to z hlediska věčnosti, poznáte, že nikdy se není čeho bát. Je to opět jen o učebních lekcích pro každou jednotlivou duši. Tento hromadný strach má velikou energii, a ta ovlivňuje dění na Zemi. Ale stále, i v rámci tohoto kolektivního nadvědomí, se o tom rozhoduje každý z vás jako jednotlivec. A to je důležité! Víte to sami - když se budete bát, budete mít čeho, a bude to pro vás zároveň ta správná lekce..
Šiřte svoje světlo. Právě vy jste jedni z těch světel, která pomáhají tomu aby se velké mraky strachů rozplývaly. Šiřte tohle světlo a lásku tam, kde můžete. A to už teď hodně pomáhá. "

A tak se prosím všichni zamysleme. Nenechme se vtahovat do energií strachu, ale raději se zaměřme co pozitivního u sebe a ve svém okolí můžeme vykonat a to pro posílení lásky, harmonie, souladu.

Děkuji všem, kteří myslí svým srdcem a ne strachem.Lenka