Jdi na obsah Jdi na menu

Sliby

Sliby, další mé oblíbené téma do diskuze... budu ráda, za vaše poznámky a zkušenosti k tomuto tématu, můžete přidat své přínosné komentáře pod příspěvek.

SLIBY

Zde jednoznačně (pro mě) platí známé pořekadlo:
"SLIBY, CHYBY".

A jak jsem na to přišla? Jednoduše, skrze regrese...je to zákon příčiny a důsledku, závazku a důsledku, uvázání se a všech následků s tím spojených.....

A tak Vás prosím, dobře vždy zvažte cokoliv se chystáte slíbit. Když už si nemůžete pomoct a slib přeci jen potřebujete dát, buďte alespoň obezřetní a omezte ho časovým limitem či místem nebo konkrétní situací. Rozhodně nedoporučuji dávat sliby bez omezení, či naopak podpořené nadčasovostí - Na věky, na vždy, atd... a proč ne? vždyť je to táákk romantické... slíbíme si lásku na věky,...slíbíme si, že nás nikdy nikdo nerozdělí....že budeme stále a navždy jen spolu,(nejlépe) sami dva,...že nikdy nikoho nebudu milovat více, či vůbec... a takových vypečených slibů by tu mohlo být vypsáno na stovky.... (v dalších inkarnacích se pak divíme a trápíme se tím, že jsme sami, bezdětní, že nás na duši trápí stesk a touha po někom, koho vlastně neznáme,...)

..takže ještě jednou, proč to tedy nedělat!...no proto, že takový slib nikdy!nemůžete!dodržet!! jak víte, co bude zítra, za měsíc, za rok, v další vaší inkarnací??? jakmile slib nedodržujete, způsobujete sami sobě utrpení a tvoříte si karmu...jen si vzpomeňte, jak jste se cítili, když jste něco slíbili a slib pak nedodrželi...hmm, moc dobře vám na duši nebylo, co...? a tyto pocity si takto pěkně přenášíte přes životy, jenže v těch dalších životech už jaksi nevíte, že to "nedobře" vám působí jakýsi slib z minulosti, který jste kdysi, kdesi, komusi a hlavně sobě dali! A tak Vás prosím, buďte na sebe hodní a NESLIBUJTE, ani sobě, ani druhým....a dobře naslouchejte i druhých co po vás chtějí slíbit.

Dobrou kapitolou jsou i svatební sliby...a hlavně ty, která si snoubenci sestavují sami....on i ten obecný slib věrnosti v dobrém i ve zlém....no ruku na srdce...jak dlouho vám dodržení tohoto slibu vydrželo?..do první hádky předpokládám...tam rozhodně již neplatilo to, co bylo slíbeno při svatbě... a tak to je se vším...NIKDY NEŘÍKEJ NIKDY A NIKDY NIC NESLIBUJ, protože nevíš, co ti zítřek přinese a nevíš, zda svému slibu budeš moci dostát.

Další ukázka nesmyslnosti slibu:" budu na tebe čekat na vždy!!" nebo "dokud se nevrátíš"...nebo " slibuji, že se vrátím(z války) a slib mi, že na mě počkáš"  takové sliby způsobují velké utrpení duše, málo kdo je schopen jim dostát a naplnit je, druhý pak marně čeká a čeká a trpí, trpí vlastně oba, ten, který slíbí, že se vrátí a byl třeba zabit, nedodržením slibu a ten druhý tím, že ten, který odešel a slíbil, že se vrátí, tak zradil, jelikož slib nedodržel a nevrátil se....

...už to vidíte?....už to chápete?.... nedohlédneme tam...tak raději neslibujte, třeba řekněte, že se pokusíte, že uděláte maximum, ale nenechte se svazovat sliby a hlavně, nesvazujte se jimi sami a dobrovolně!!!

 

..takže to ke slibům asi tak....

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář