Jdi na obsah Jdi na menu

Váše zpětné vazby a postřehy

Zde je prostor pro Vaše reference a konstruktivní komentáře k Vědomému žití. Můžete sdělit ostatním své pocity a změny, které u vás nastali poté, co jsme se spolu setkali.

Děkuji a jsem s láskou Lenka.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Administrátor - Re: Pochopení...

28. 6. 2014 17:07

A o tom to je :-), děkuji.

Administrátor - Re: Pochopení...

28. 6. 2014 22:55

... je to i o tom, že pro tonoucího neskáču, ale podám mu pomocnou ruku a nechám zcela na jeho svobodné vůli, zda vyvine aktivitu a nabízenou pomoc přijme nebo se bude dobrovolně topit dál. Kdo to pochopí je vítěz, kdo ne, zůstává v roli oběti a čeká a stěžuje si jak je svět nespravedlivý...

Lucka - Děkuji

27. 6. 2014 22:58

Děkuji Lence za odvahu a touhu šířit své schopnosti a poslání, za milé místo klidu a odpočinku, kde čas a prostor přestává být.. při meditaci, poslechu relaxační hudby a malování, při výkladu karet nebo jen povídání.. Setkání je vždy příjemné a přínosné..

Petra - Díky za pomoc v těžkých chvílích...

27. 6. 2014 14:05

Nechávám si od Lenky dělat výklad karet vždy, když se ocitnu v (pro mě) patové situaci. Dává mi to jiný pohled na problém a možnost reagovat jinak - nezaslepeně. A tedy i lépe :-)

Kateřina - Děkuji

27. 6. 2014 9:54

Děkuji za velmi příjemné,motivační i podnětné setkání s Lenkou u intuitivní kresby ......
Byla jsem poprvé a mé obavy se rozplynuly během několika okamžiků.

Vše je tak ,jak má být. A souhra okolností mě posunula zase o kousek, no vlastně o velký kus dál.....

Děkuji, děkuji, děkuji s láskou Kateřina
Pavla - Děkuji

26. 6. 2014 23:08

Navštívila jsem několikrát Meditační centrum a jsem opravdu spokojená.Meditace jsou krásně a srozumitelně vedené a člověk si při nich hezky odpočine a nabere novou sílu.Také jsem byla párkrát na Automatické kresbě a i na této akci jsem se cítila báječně.Je tam příjemná atmosféra a Lenka nám krásně vyložila naše nakreslené výtvory ve kterých se opravdu ukázalo to co člověk nosí v sobě.Jsem ráda že tu takové centrum je :-)

Jana - Poděkování

25. 6. 2014 16:32

Krásný den. U paní Lenky jsem byla již na několika "akcích" (karty,meditace,automatická kresba) a musím říct,že to vždy bylo pro mě velkým přínosem. Vždy mě nenásilnou formou pomohla k tomu,abych si sama uvědomila,kudy cesta vede a kudy nikoliv. Za to díky :-)

Kakta - Děkuji za velikou pomoc

24. 6. 2014 13:43

U paní Lenky jsem již pravidelná návštěvnice, je toho v životě mnoho ke zpracování a vždy mne dokáže tak hezky provádět mými problémy a pomáhá mi je důkladně zpracovat. Na sezeních se vždy doberu zajímavých vysvětlení, proč se mi co stalo a uvědomím si mnoho závažných věcí. Když odcházím domů, je mi krásně, lehce, cítím velikou úlevu a chápu mnoho souvislostí ve svém životě. Ještě nějaký čas si potom uvědomuji, prociťuji a vidím, že každá takováto práce na sobě mne otevírá víc a víc, jsem vnímavější k životním událostem a více vnímám souvislosti. Velice děkuji za pomoc.