Jdi na obsah Jdi na menu
 


Váše zpětné vazby a postřehy

Zde je prostor pro Vaše reference a konstruktivní komentáře k Vědomému žití. Můžete sdělit ostatním své pocity a změny, které u vás nastali poté, co jsme se spolu setkali.

Děkuji a jsem s láskou Lenka.

 

Objednat se můžete telefonicky na tel.:604 380 555 nebo přes e-mail: hvezdnaobloha@gmail.com.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Poděkování

(Martina B. , 16. 2. 2020 14:28)

Milá Leni. Velice vám děkuji za pomoct, kterou jste mi zkrze dálkovou terapii poskytla. Stále je to poměrně čerstvé, ale vím a cítím, že to všechno zvládnu. Když mi před dvoumi měsíci náhle zemřel můj milovaný tatínek, tak to pro mě byl ten nejhorší den a momentálně také největší ztráta. Náš vztah byl opět krásný po spoustě neschodů ale bohužel to dopadlo tak jak to dopadlo. Nejenže přišel obrovský smutek, ale také neustálá bolest na hrudi, sny kdy mi tatínek umírá v náručí a já to nemohu změnit. Navíc k tomu i šílený strach o život jak můj tak i ostatních. Po vaší terapii jsem se toho hodně dozvěděla, jak o tatínkovi tak i o mě, což bylo pro mé současné já důležité. Přišlo pochopení, řekla bych že i úleva. Bolesti na hrudi už nejsou, špatné sny také ne. Chybí mi stále ale jak říkám je to čerstvé, tak si myslím, že je to přirozené. Časem to bude jistě lepší a lepší. Takže Leni ještě jednou děkuji.

poděkování

(S.H, 8. 9. 2019 7:59)


Leni, moc Vám děkuji. Díky Vám jsem utekla ze spárů lékařů, kteří mne strašili s možnou operací. Diagnóza - vyhřezlá ploténka.
Měla jsem silné bolesti zad, které mi dále vystřelovaly do kyčle a do celé nohy. Někdy jsem s velkou bolestí nemohla jít ani dlouho stát.
Díky Vaší terapii jsem postupně odbourávala své tlaky a strachy z minulosti, které jsem si nesla až do současného života.
Nikdy bych tomu nevěřila, že něco takového je možné. Ale na vlastí kůži jsem to zažila a jsem za to vděčná.
Bolest ustoupila a já opět mohu bez problému chodit a klidně spát.
Teď vím, že pokud budu mít opět nějaké problémy, teda doufám, že nebudu :-), tak se opět na Vás obrátím.
Moc Vám děkuji
Slávka H.

dálkové léčení

(Sára, 20. 3. 2018 8:35)

Paní Lenku mi doporučila moje kamarádka z dětství. Bylo to před dvěmi lety, kdy se mi narodil syn Samuel a jeho zdravotní stav nebyl v pořádku. Tenkrát mi paní Lenka díky výkladu pomohla, co syn cítí, jak danou situaci vnímá. U syna diagnostikovali Zelwegerův syndrom. Ve 3 měsících zemřel. Nedá se slovy vyjádřit a ani popsat, jakou bolest a ztrátu jsme s partnerem prožívali. Celá situace mě ovšem vedla k tomu se zamyslet, proč se tak stalo, že vše má svůj význam a důvod. O regresní terapii vím už dlouho. Ale jak to tak bývá, vše má svůj čas a vše prichází v ten správný okamžik.
Proto po předchozí zkušenosti se synem, mi paní Lenka byla opět oporou při příchodu na svět mojí dcery Sáry letos v únoru. Opět jsem se na paní Lenku obrátila s žádostí o pomoc o výklad. Po porodu v 6ti nedělí jsem začla řešit otázku, proč má dcera po porodu na hlavičce kefalhematom, proč nám nejde kojení a proč cítím k partnerovi nenávist a zlobu. Proto jsem přistoupila na regresní terapii, kdy mi paní Lenka odkryla pár z mích minulých životů a vysvětlilo se proč se věci dějí.... Načeš tím, že paní Lenka život projde, přijde na různé závazky (kletby), které jsme někdy dávno vyřkli a pomůže tím, že o nich víme, je zpracovat a odstranit. Je uz pak na každém, jak si vše zpracuje.
Tím, jak terapie působí a pracuje už necítím nenávist k partnerovi, přestaly naše hádky, dcerce se vstřebal kefalhematom a na kojeni se sice stále pracuje, ale vše je v klidu a pohodě.
Jistě mě čekají další témata, ktérá chci s paní Lenkou díky regresní terapii na dálku probrat. Vše má ovšem svůj čas a já chci tímto paní Lence poděkovat, jaký kus práce se mnou už provedla a pomohla mi mnohé věci pochopit a vysvětlit.
Ještě jednou velký dík.
S láskou Šárka

Dálkové léčení+koučink II

(Petra , 4. 11. 2017 10:28)

Tento týden jsem s Lenkou ukončila druhý blok dálkového léčení. Mé zkušenosti z touto formou terapie jsou výborné. Cítím na sobě změny a dokonce i okolí. Moje původní vzorce chování ustupují a ve svém životě uplatňuji nové. Moji blízcí i známi říkají, že jsem nějaká jiná. Je pro ně nezvyklé přijmout mé nové postoje k životu, které někdy mohou být pro ně nepřijemné. Jsem vděčná, že jsem takto mohla spolupracovat s Lenkou a že ona mne provází na mé cestě sebepoznání.

bezduvodne kulhani syna

(pc, 8. 10. 2017 23:19)

S Lenkou spolupracuju uz nekolik let a vzdy mi velmi pomohla - at uz vykladem karet nebo regresni terapii.
Tentokrat slo o syna, 2,5 roku. Z niceho nic si zacal stezovat, ze nemuze chodit, chtel nosit a na jednu nohu kulhal. Pricitala jsem to blizicimu se porodu, odpoledne pak chodil normalne. Nasledujici den vsak kulhal od rana, noha ho nebolela, ale nemohl chodit. Jeli jsme k pediatre, ta po mereni CRP konstatovala virovy puvod a dala nam bylinkovy olej na masirovani.
Po odpolednim spanku se to jeste zhorsilo a nechtel chodit uz vubec. Kontaktovala jsem Lenku, ta mi rekla, ze to ma souvislost s minulym zivotem a koukne na to. Vecer pak najednou syn zacal behat po byte, jako by nic. Chvili na to mi Lenka psala, ze zpracovala jeho minuly zivot, kde byl kulhavy sasek krale a tuhle taktiku k ziskani pozornosti si prebral do soucasneho zivota. Vse mu tam vysvetlila, ukazala, ze to nikam nevede a ze to v tomhle zivote takto nepotrebuje.
Musim rict, ze me rychlost ucinku leceni na dalku velmi prekvapila a vubec jsem to necekala. Ani dalsi den rano se kulhani neobjevilo a syn mi zacal presne rikat, co chce (to mu Lenka ukazala, jako vhodnejsi zpusob). Byl to pro me takovy temer zazrak a jsem velmi vdecna, ze mi Lenka pomohla.

Dálkové léčení+koučink

(Petra , 1. 10. 2017 16:45)

Spolupráci s Lenkou jsem začala přes výklad karet, který pomalu přesel ve spolupráci ve formě dálkového léčení a pak koučink. Každé týdenní dálkové léčení bylo doplněné popsaným problémem spolu s úkoly. Na zadaných úkolech jsem pracovala celý následující týden. Dálkové léčení vždy 100% vystihovalo můj problém, který jsem si do té doby intenzivně žila. S odstupem času jsem začala zjišťovat, že daný problém si do života nepřitahuji a začínám žít život podle nových vzorců. Lépe a radostněji. A proto jsem se rozhodla v dálkovém léčení+ koučinku s Lenkou pokračovat. Není nic lepšího než se cítit volněji a radostněji. Ti, kdo tuto formu terapie zvažují, ji vřele doporučuji. Je to vhodná metoda práce na sobě a k tomu být pod dohledem profesionála, který Vás do ničeho nenutí a nechává vše na Vašem rozhodnutí. V případě nutnosti, je kdykoliv na dosahu (po telefonu či mailu).Prostě děkuji, děkuji, děkuji, že takoví andělé jsou na světě a pomáhají nám v prozření.

terapie

(RR, 12. 8. 2017 14:12)

Včera jsem byla u Lenky na terapii.Bylo to moc fajn , užila jsem si to moc.Cítim se velmi dobře , za dvě hodinky jsme udělaly hodně práce .Doporučuji všem, kdo chce být šťastný a v pohodě.Děkuji Lenko !!!!!

regresní terapie

(Jana, 11. 7. 2015 10:23)

Terapie u paní Lenky mi pomohly ujasnit si, co je v mém životě důležité. Uvědomila jsem si vzorce, které jsem si nesla z dětství, či jiných životů a pochopila své chování. Vážím si profesionálního a citlivého přístupu. Při regresích jsem cítila hluboký zájem o mne jako o člověka. Děkuji za bezpečný a svobodný prostor, podporu a láskyplnou péči.

výklad karet a terapie

(Míla, 23. 1. 2015 22:03)

Nedokážu dost přesně popsat, jak moc mi tato terapie pomohla - mám pocit, že jsem se během pár hodin zbavila věcí, které se mi nedařily změnit ani opustit mnoho let. Paní Lenka je mimořádně vnímající a její terapie skutečně efektivní, nezažila jsem dosud nic srovnatelného a ještě pořád jsem v úžasu. Děkuji ještě jednou Lence a děkuji osudu za tuhle šanci, vážím si jí a nepromarním ji.

Re: výklad karet a terapie

(vědomé žití, 24. 1. 2015 19:26)

Mílo, i já děkuji a jsem vděčná za naše úžasné setkání. S láskou Lenka.

Poděkování a...vřelé doporučení

(Nawajah, 5. 11. 2014 22:54)

Lenku jsem oslovila na doporučení kamarádky...Doba nazrála, doba vždycky jednou nazraje:-).
Protože jsem si v životě prošla různými "lekcemi" a chtěla se dostat ke kořenům problémů, které si vláčím sebou,věnovala mi svůj čas.
Úvodní rozhovor, cílený dotazník, kterým zamíří na hlavní bolístky, ... to , že si člověk KONEČNĚ přizná to, před čím utíká, co nechce přijmout- a pak si odpustí...Otevře se okno a dveře a líp se žije, tady a teď, s lidmi blízkými i samotnému se sebou :-).
Velké poděkování za profesionalitu a citlivost.

Zpětné vazby ze seminářů

(vědomé žití, 14. 10. 2014 11:59)

-Obě setkání byla příjemná, lektorka zkušená a příjemná.PG
-Spokojená.MZ
-Líbilo se mi to :-), hlavně rozmanitost práce(kresba, meditace, tanec).MJ
-Příjemná lektorka a velice úžasná a hodně nápomocná, hodně pomohla.YG
-Velmi příjemné, posouvající vpřed.JD
-Veškerá spokojenost.LA
-Líbila se mi komorní atmosféra, jsem spokojená, ze srdce přeji,ať se daří.PA
-Děkuji moc!Krásné,uvolnující, příjemně prožitá sobota.Připadala mi dlouhá mezera při individuálním rozboru obrázků, ale to k tomu patří.děkuji. PP
-Potřebovala bych víc času ze začátku na uvolnění a ponoření se do sebe.Při rozebírání obrázků bych ostatním dala téma, tanec, něco na práci k tématu. Jinak jsem si to užila. Díky. MG.

Automatická kresba

(Petra, 9. 10. 2014 13:06)

Děkuji za zajímavé setkání, kde jsem se díky Lence zase přesvědčila, že nic není náhoda a žádná setkání nejsou náhodná :-)

Odpověď paní Zdenky na výklad karet

(Zdenka, 2. 9. 2014 23:58)

"Děkuju teď pláču když to čtu .... Vy mě znáte?????? Velmi zvláštní, ale věřím Vám a děkuju."

Děkuji a doporučuji

(Lucie, 17. 8. 2014 14:21)

Lenku znám už řadu let a to, jak sama prošla velkými změnami a uchopila svůj život, mi potvrzuje, že se se svými "problémy" obracím do dobrých rukou. Pokud hledáte někoho, kdo by vám dal nadhled pro řešení něčeho, co vás aktuálně trápí nebo s čím si nevíte rady, tak jste na správné adrese a neváhejte, setkání s Lenkou určitě pomůže :)
Leni, děkuji za tvůj nadhled, upřímnost a dobré srdce :) Děkuji za cenné rady, které mi pomohly se posunout zase o něco dále. Moc se těším na další setkání a přeji Ti hodně štěstí a zdaru na tvé cestě, která je pro mne velkou inspirací. Lucka

Přechodový rituál

(Lenka, 2. 8. 2014 8:17)

Po absolvování přechodového rituálu se mé děti úžasně uvolnily a připravily na životní změnu. Výsledek byl znatelný takřka okamžitě. Vřele doporučuji a děkuji z celého srdce.

Diky za radu a pomoc

(Martin, 8. 7. 2014 20:41)

Musím Vám paní Lenko moc poděkovat. Když jsem za Vámi přišel poprvé nevěděl jsem co mě čeká,ale po návštěvě jsem odcházel s dobrým pocitem i když trochu rozpačitě. Hned jsem dal na Vaše rady a můžu potvrdit, že jsem našel novou cestu. Na další návštěvu jsem se dokonce i trochu těšil a byl jsem uvolněný. Odcházel jsem s pocitem a vědomím,že vše záleží jenom na mě. Moc děkuji.

Děkuji

(Irena, 3. 7. 2014 14:59)

Děkuji Vám paní Lenko za Vaše výklady, které mi pomáhají se rozhodnout nebo si ujasnit své další kroky v nejasných situacích a pomáhají mi udržet správný směr a je vidět, že tuto práci děláte od srdce. Sezení s Vámi na individuální terapii je pro mne vždy velkým přínosem, dochází u mne k pochopení, odblokování různých zábran a vždy se na sezení u Vás těším.
Od minulé návštěvy u Vás se mi velmi zlepšily vztahy. Děkuji Vám.

Děkuji

(Vendula, 2. 7. 2014 23:39)

Párkrát se člověk ocitne v situaci, kdy neví co dál. Ptá se na otázky, na které nezná odpověď. I já jsem tento pocit zažila a velice si cením pomoci od Lenky. Výkladem karet mi ukázala možnosti, u kterých si člověk uvědomí spoustu věcí a na základě toho si zvolí svou cestu. Kdykoliv Lenku požádám o pomoc, vždy mi ráda pomůže.

Díky!

(Petra, 1. 7. 2014 9:12)

Mně nejvíce pomohla regresní terapie - v době, kdy se mi sesypal celý svět, mi tato terapie od Lenky pomohla svět znovu si poskládat, zvednout se a pokračovat na cestě s úsměvem dál! Děkuju!