Jdi na obsah Jdi na menu

Váše zpětné vazby a postřehy

Zde je prostor pro Vaše reference a konstruktivní komentáře k Vědomému žití. Můžete sdělit ostatním své pocity a změny, které u vás nastali poté, co jsme se spolu setkali.

Děkuji a jsem s láskou Lenka.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

S.H - poděkování

8. 9. 2019 7:59


Leni, moc Vám děkuji. Díky Vám jsem utekla ze spárů lékařů, kteří mne strašili s možnou operací. Diagnóza - vyhřezlá ploténka.
Měla jsem silné bolesti zad, které mi dále vystřelovaly do kyčle a do celé nohy. Někdy jsem s velkou bolestí nemohla jít ani dlouho stát.
Díky Vaší terapii jsem postupně odbourávala své tlaky a strachy z minulosti, které jsem si nesla až do současného života.
Nikdy bych tomu nevěřila, že něco takového je možné. Ale na vlastí kůži jsem to zažila a jsem za to vděčná.
Bolest ustoupila a já opět mohu bez problému chodit a klidně spát.
Teď vím, že pokud budu mít opět nějaké problémy, teda doufám, že nebudu :-), tak se opět na Vás obrátím.
Moc Vám děkuji
Slávka H.

Sára - dálkové léčení

20. 3. 2018 8:35

Paní Lenku mi doporučila moje kamarádka z dětství. Bylo to před dvěmi lety, kdy se mi narodil syn Samuel a jeho zdravotní stav nebyl v pořádku. Tenkrát mi paní Lenka díky výkladu pomohla, co syn cítí, jak danou situaci vnímá. U syna diagnostikovali Zelwegerův syndrom. Ve 3 měsících zemřel. Nedá se slovy vyjádřit a ani popsat, jakou bolest a ztrátu jsme s partnerem prožívali. Celá situace mě ovšem vedla k tomu se zamyslet, proč se tak stalo, že vše má svůj význam a důvod. O regresní terapii vím už dlouho. Ale jak to tak bývá, vše má svůj čas a vše prichází v ten správný okamžik.
Proto po předchozí zkušenosti se synem, mi paní Lenka byla opět oporou při příchodu na svět mojí dcery Sáry letos v únoru. Opět jsem se na paní Lenku obrátila s žádostí o pomoc o výklad. Po porodu v 6ti nedělí jsem začla řešit otázku, proč má dcera po porodu na hlavičce kefalhematom, proč nám nejde kojení a proč cítím k partnerovi nenávist a zlobu. Proto jsem přistoupila na regresní terapii, kdy mi paní Lenka odkryla pár z mích minulých životů a vysvětlilo se proč se věci dějí.... Načeš tím, že paní Lenka život projde, přijde na různé závazky (kletby), které jsme někdy dávno vyřkli a pomůže tím, že o nich víme, je zpracovat a odstranit. Je uz pak na každém, jak si vše zpracuje.
Tím, jak terapie působí a pracuje už necítím nenávist k partnerovi, přestaly naše hádky, dcerce se vstřebal kefalhematom a na kojeni se sice stále pracuje, ale vše je v klidu a pohodě.
Jistě mě čekají další témata, ktérá chci s paní Lenkou díky regresní terapii na dálku probrat. Vše má ovšem svůj čas a já chci tímto paní Lence poděkovat, jaký kus práce se mnou už provedla a pomohla mi mnohé věci pochopit a vysvětlit.
Ještě jednou velký dík.
S láskou Šárka

Petra - Dálkové léčení+koučink II

4. 11. 2017 10:28

Tento týden jsem s Lenkou ukončila druhý blok dálkového léčení. Mé zkušenosti z touto formou terapie jsou výborné. Cítím na sobě změny a dokonce i okolí. Moje původní vzorce chování ustupují a ve svém životě uplatňuji nové. Moji blízcí i známi říkají, že jsem nějaká jiná. Je pro ně nezvyklé přijmout mé nové postoje k životu, které někdy mohou být pro ně nepřijemné. Jsem vděčná, že jsem takto mohla spolupracovat s Lenkou a že ona mne provází na mé cestě sebepoznání.

pc - bezduvodne kulhani syna

8. 10. 2017 23:19

S Lenkou spolupracuju uz nekolik let a vzdy mi velmi pomohla - at uz vykladem karet nebo regresni terapii.
Tentokrat slo o syna, 2,5 roku. Z niceho nic si zacal stezovat, ze nemuze chodit, chtel nosit a na jednu nohu kulhal. Pricitala jsem to blizicimu se porodu, odpoledne pak chodil normalne. Nasledujici den vsak kulhal od rana, noha ho nebolela, ale nemohl chodit. Jeli jsme k pediatre, ta po mereni CRP konstatovala virovy puvod a dala nam bylinkovy olej na masirovani.
Po odpolednim spanku se to jeste zhorsilo a nechtel chodit uz vubec. Kontaktovala jsem Lenku, ta mi rekla, ze to ma souvislost s minulym zivotem a koukne na to. Vecer pak najednou syn zacal behat po byte, jako by nic. Chvili na to mi Lenka psala, ze zpracovala jeho minuly zivot, kde byl kulhavy sasek krale a tuhle taktiku k ziskani pozornosti si prebral do soucasneho zivota. Vse mu tam vysvetlila, ukazala, ze to nikam nevede a ze to v tomhle zivote takto nepotrebuje.
Musim rict, ze me rychlost ucinku leceni na dalku velmi prekvapila a vubec jsem to necekala. Ani dalsi den rano se kulhani neobjevilo a syn mi zacal presne rikat, co chce (to mu Lenka ukazala, jako vhodnejsi zpusob). Byl to pro me takovy temer zazrak a jsem velmi vdecna, ze mi Lenka pomohla.

Petra - Dálkové léčení+koučink

1. 10. 2017 16:45

Spolupráci s Lenkou jsem začala přes výklad karet, který pomalu přesel ve spolupráci ve formě dálkového léčení a pak koučink. Každé týdenní dálkové léčení bylo doplněné popsaným problémem spolu s úkoly. Na zadaných úkolech jsem pracovala celý následující týden. Dálkové léčení vždy 100% vystihovalo můj problém, který jsem si do té doby intenzivně žila. S odstupem času jsem začala zjišťovat, že daný problém si do života nepřitahuji a začínám žít život podle nových vzorců. Lépe a radostněji. A proto jsem se rozhodla v dálkovém léčení+ koučinku s Lenkou pokračovat. Není nic lepšího než se cítit volněji a radostněji. Ti, kdo tuto formu terapie zvažují, ji vřele doporučuji. Je to vhodná metoda práce na sobě a k tomu být pod dohledem profesionála, který Vás do ničeho nenutí a nechává vše na Vašem rozhodnutí. V případě nutnosti, je kdykoliv na dosahu (po telefonu či mailu).Prostě děkuji, děkuji, děkuji, že takoví andělé jsou na světě a pomáhají nám v prozření.

RR - terapie

12. 8. 2017 14:12

Včera jsem byla u Lenky na terapii.Bylo to moc fajn , užila jsem si to moc.Cítim se velmi dobře , za dvě hodinky jsme udělaly hodně práce .Doporučuji všem, kdo chce být šťastný a v pohodě.Děkuji Lenko !!!!!

Jana - regresní terapie

11. 7. 2015 10:23

Terapie u paní Lenky mi pomohly ujasnit si, co je v mém životě důležité. Uvědomila jsem si vzorce, které jsem si nesla z dětství, či jiných životů a pochopila své chování. Vážím si profesionálního a citlivého přístupu. Při regresích jsem cítila hluboký zájem o mne jako o člověka. Děkuji za bezpečný a svobodný prostor, podporu a láskyplnou péči.

Míla - výklad karet a terapie

23. 1. 2015 22:03

Nedokážu dost přesně popsat, jak moc mi tato terapie pomohla - mám pocit, že jsem se během pár hodin zbavila věcí, které se mi nedařily změnit ani opustit mnoho let. Paní Lenka je mimořádně vnímající a její terapie skutečně efektivní, nezažila jsem dosud nic srovnatelného a ještě pořád jsem v úžasu. Děkuji ještě jednou Lence a děkuji osudu za tuhle šanci, vážím si jí a nepromarním ji.

vědomé žití - Re: výklad karet a terapie

24. 1. 2015 19:26

Mílo, i já děkuji a jsem vděčná za naše úžasné setkání. S láskou Lenka.

Nawajah - Poděkování a...vřelé doporučení

5. 11. 2014 22:54

Lenku jsem oslovila na doporučení kamarádky...Doba nazrála, doba vždycky jednou nazraje:-).
Protože jsem si v životě prošla různými "lekcemi" a chtěla se dostat ke kořenům problémů, které si vláčím sebou,věnovala mi svůj čas.
Úvodní rozhovor, cílený dotazník, kterým zamíří na hlavní bolístky, ... to , že si člověk KONEČNĚ přizná to, před čím utíká, co nechce přijmout- a pak si odpustí...Otevře se okno a dveře a líp se žije, tady a teď, s lidmi blízkými i samotnému se sebou :-).
Velké poděkování za profesionalitu a citlivost.

vědomé žití - Zpětné vazby ze seminářů

14. 10. 2014 11:59

-Obě setkání byla příjemná, lektorka zkušená a příjemná.PG
-Spokojená.MZ
-Líbilo se mi to :-), hlavně rozmanitost práce(kresba, meditace, tanec).MJ
-Příjemná lektorka a velice úžasná a hodně nápomocná, hodně pomohla.YG
-Velmi příjemné, posouvající vpřed.JD
-Veškerá spokojenost.LA
-Líbila se mi komorní atmosféra, jsem spokojená, ze srdce přeji,ať se daří.PA
-Děkuji moc!Krásné,uvolnující, příjemně prožitá sobota.Připadala mi dlouhá mezera při individuálním rozboru obrázků, ale to k tomu patří.děkuji. PP
-Potřebovala bych víc času ze začátku na uvolnění a ponoření se do sebe.Při rozebírání obrázků bych ostatním dala téma, tanec, něco na práci k tématu. Jinak jsem si to užila. Díky. MG.

Petra - Automatická kresba

9. 10. 2014 13:06

Děkuji za zajímavé setkání, kde jsem se díky Lence zase přesvědčila, že nic není náhoda a žádná setkání nejsou náhodná :-)

Zdenka - Odpověď paní Zdenky na výklad karet

2. 9. 2014 23:58

"Děkuju teď pláču když to čtu .... Vy mě znáte?????? Velmi zvláštní, ale věřím Vám a děkuju."

Lucie - Děkuji a doporučuji

17. 8. 2014 14:21

Lenku znám už řadu let a to, jak sama prošla velkými změnami a uchopila svůj život, mi potvrzuje, že se se svými "problémy" obracím do dobrých rukou. Pokud hledáte někoho, kdo by vám dal nadhled pro řešení něčeho, co vás aktuálně trápí nebo s čím si nevíte rady, tak jste na správné adrese a neváhejte, setkání s Lenkou určitě pomůže :)
Leni, děkuji za tvůj nadhled, upřímnost a dobré srdce :) Děkuji za cenné rady, které mi pomohly se posunout zase o něco dále. Moc se těším na další setkání a přeji Ti hodně štěstí a zdaru na tvé cestě, která je pro mne velkou inspirací. Lucka

Lenka - Přechodový rituál

2. 8. 2014 8:17

Po absolvování přechodového rituálu se mé děti úžasně uvolnily a připravily na životní změnu. Výsledek byl znatelný takřka okamžitě. Vřele doporučuji a děkuji z celého srdce.

Martin - Diky za radu a pomoc

8. 7. 2014 20:41

Musím Vám paní Lenko moc poděkovat. Když jsem za Vámi přišel poprvé nevěděl jsem co mě čeká,ale po návštěvě jsem odcházel s dobrým pocitem i když trochu rozpačitě. Hned jsem dal na Vaše rady a můžu potvrdit, že jsem našel novou cestu. Na další návštěvu jsem se dokonce i trochu těšil a byl jsem uvolněný. Odcházel jsem s pocitem a vědomím,že vše záleží jenom na mě. Moc děkuji.

Irena - Děkuji

3. 7. 2014 14:59

Děkuji Vám paní Lenko za Vaše výklady, které mi pomáhají se rozhodnout nebo si ujasnit své další kroky v nejasných situacích a pomáhají mi udržet správný směr a je vidět, že tuto práci děláte od srdce. Sezení s Vámi na individuální terapii je pro mne vždy velkým přínosem, dochází u mne k pochopení, odblokování různých zábran a vždy se na sezení u Vás těším.
Od minulé návštěvy u Vás se mi velmi zlepšily vztahy. Děkuji Vám.

Vendula - Děkuji

2. 7. 2014 23:39

Párkrát se člověk ocitne v situaci, kdy neví co dál. Ptá se na otázky, na které nezná odpověď. I já jsem tento pocit zažila a velice si cením pomoci od Lenky. Výkladem karet mi ukázala možnosti, u kterých si člověk uvědomí spoustu věcí a na základě toho si zvolí svou cestu. Kdykoliv Lenku požádám o pomoc, vždy mi ráda pomůže.

Petra - Díky!

1. 7. 2014 9:12

Mně nejvíce pomohla regresní terapie - v době, kdy se mi sesypal celý svět, mi tato terapie od Lenky pomohla svět znovu si poskládat, zvednout se a pokračovat na cestě s úsměvem dál! Děkuju!

Pavla - Pochopení...

27. 6. 2014 23:18

Ta pomoc v situacích, kdy schází nadhled a člověk je v situaci "až po uši" je nenahraditelná! Díky!!! Velmi se člověku uleví a pochopení je odměnou.