Jdi na obsah Jdi na menu
 


Workshopy

Workshopy

Krom individuálních terapií se také můžeme setkat na workshopech.

 

Téma jednotlivých workshopů přizpůsobuji skupinám, pro které setkání připravuji. Sami si můžete poptat workshop "na míru", kde si sami můžete určit téma či témata, která chcete v rámci workshopu zpracovávat.

Ráda také s klienty používám Workshop intuitivní, kde se téma předem nedefinuje. Téma se samo ukáže, dle konkrétních potřeb skupiny účastníků.

Ráda na těchto setkáních pracuji s automatickou kresbou, meditací a dalšími prvky a technikami. Vždy je takové setkání naplňující, motivující a v příjemné přátelské atmosféře. Na konci se rozcházíme obohaceni o nové poznatky, pochopení, odpuštění.

Těším se na společné setkání.

heart

Objednávky na tel.:604 380 555 nebo e-mail: hvezdnaobloha@gmail.com.

 

Témata nejoblíbenějších workshopů:

* Cíle a priority - workshop zaměřený na ztišení se, zaměření se na sebe, urovnání si vnitřních priorit a stanovení  jasných cílů pro nadcházející období.

* Rodinná zátěž - co si nesu z rodu  - workshop zaměřený na aspekty, které si nevědomě neseme z rodu..na přesvědčení, postoje, zátěže, morální omezení a další..prostě vše, co je pro nás omezující a co nám brání být sami sebou a naplno žít svůj život v radosti a štěstí.

* Vnitřní dítě - workshop zaměřený na práci s naším vnitřním dítětem...v přátelském a bezpečném prostředí se konečně budete moci blíže poznat, navázat vztah, začít komunikovat, pochopit se a začít si vzájemně odpouštět...

* Vnitřní žena a muž  I. - workshop zaměřený na práci s vnitřní ženou a mužem. První část, kde nahlédneme do svého vnitřního prostoru, zavnímáme svoji vnitřní ženu a muže a jejich role a postavení. Naučíme se s nimi pracovat.

* Vnitřní žena a muž  II.  - pokračování Vnitřní ženy a muže I.. V tomto pokročilém workshopu se zaměříme na vyladění a spolupráci obou vnitřních aspektů pro maximální podporu a harmonii.

* Vnitřní žena a muž  III.  - navazující workshop, kde ke spolupráci přizveme vnitřní dítě a zapracujeme na vyladění všech 3 vnitřních aspektů...vzájemné přijetí, podpora a respekt.

 

 

 

 

Příspěvky

Cíle a priority-Intuitivní workshop, Praha, 14.3.2020 9-16h

23. 2. 2020