Mentoring

Jelikož vidím velký smysl v dlouhodobé spolupráci, tak jsem se rozhodla nabídnout i služby Individuálního mentoringu.

Jde o službu individuální spolupráce, kde jdeme společně do hloubky a důvěry, zodpovědnosti za svůj život a vlastní jednání. Máte tak jedinečnou možnost jít vpřed bez nutných přešlapů, pádu a jednosměrek. Díky mých jedinečným zkušenostem s osobním rozvojem a to jak v rovině mé osobní, tak v rovině pracovní, tedy osobního rozvoje mých klientů, Vám můžu být pevným průvodcem a skvělým mentorem na Vaší jedinečné cestě sebepoznání.

Zatím nabízím 2 varianty a to  Měsíční nebo Půlroční spolupráci.

Mentoring

Měsíční mentoring

je v podstatě takový zkušební. Na něm si můžete krásně vyzkoušet, jak to celé funguje. Ujistíte se, že je v pořádku zavolat či napsat, když máte něco ke konzultaci a že díky této možnosti průběžných konzultací se ve svých tématech posouváte rychleji a snadněji. Tím, že jsme ve spojení si lépe držíte svůj záměr a lehčeji se Vám klíčují důležité okamžiky na Vaší jedinečné cestě. V rámci mentoringu je i komplexní terapie, kterou můžete využít na Vámi zvolené téma či situaci, kterou právě řešíte.

 Půlroční mentoring

je primárně pro ty, kteří se už rozhodli ve svém životě udělat kvantový skok. Pro účast na této půlroční misi, je důležité vnitřní rozhodnutí o tom, že už není na co čekat a že se chcete výrazně posunout vpřed a zvědomit si vlastní jedinečnost a cíl. Zde již pracujeme s konkrétním záměrem a cílem, kterého chcete dosáhnout. U půlročního mentoringu je v rámci balíčku k dispozici 6x komplexní terapie, až 50 hodin osobních konzultací, channeling na Vaše aktuální téma + doporučení a navíc Tajný bonus, který se dozvíte až v na začátku svého Mentoringu :-).

Měsíční Mentoring – balíček obsahuje:

* jedinečný a osobitý přístup
* Až 15 hodin individuálních on-line konzultací
* Komplexní osobní terapie v délce cca 3 hodiny

Cena: 9.500,-Kč (při jednorázové úhradě; v případě rozdělení platby na 2 části je celková cena 10.000,-Kč)

Půlroční Mentoring – balíček obsahuje:

* jedinečný individuální přístup
* Až 50 hodin soukromých on- line konzultací
* 6x komplexní osobní terapie v délce 6x 3 hodiny
* Individuální Channeling ohledně stěžejního tématu + doporučení
* Tajný bonus!

Cena 59.500,-Kč (při jednorázové úhradě; v případě rozdělení platby na 2 části (á 30.000,-Kč),
je celková cena 60.000,-Kč)

Na terapii se můžete objednat telefonicky nebo přes e-mail