Možné cesty k uzdravení

Díky workshopům, terapiím či výkladu karet zjistíte, kde jste se zasekli, jaká jsou Vaše nezpracovaná témata, kde se Vám nedaří posouvat vpřed či vystoupit z vlastní komfortní zóny. Kde potřebujete podpořit, přidat či naopak ubrat.

Díky terapii na dálku se můžeme podívat, co nebo kdo je to s Vámi, ve Vašem prostoru, i přes Váš nesouhlas! Kdo nebo co Vás blokuje, ovlivňuje či udržuje v nemoci.

Zorientujete se ve Vašich aktuálních tématech, pročistíte svůj osobní i obytný prostor a opět se posunete vpřed. Do života se Vám vrátí nadšení, radost, energie a opět uvidíte smysl svého žití.

cesta v lese ke slunci

Workshopy, terapie, výklady karet

​​Své klienty vedu k pochopení souvislostí, vazeb, vesmírných zákonů, uvědomění si vlastní zodpovědnosti za svůj život a vše co v něm prožívají. Doprovázím je na cestě k sobě, k vědomému žití.
Smyslem mé práce je​​​​ ukázat ​klientovi,​ že vše co se ​mu děje má svůj důvod, že nic a nikdo není vytržen z kontextu a ​vyššího​ celku. Že vše, co ​žije​​​ a prožívá​,​ si kdysi ​stvořil​ sám​​ a že naříkání a hledání viny či viníka v okolí, je jen dalším plýtváním je​ho​ energie.​

​Vše pramení z nás, tam je ​zapotřebí​​ hledat, obyčejnou příčinu či program na jehož základě jednáme v nesouladu sami se sebou, s naší podstatou(duší). Nic a nikdo není vinen. Vše je jen zkušenost a souvislost, která nás posouvá vpřed.

kniha s růží

Napojení na srdce

VÍCE

Terapie na dálku

VÍCE
meditace u moře

Osobní terapie

VÍCE
duch u hrobu

Práce s dušemi

VÍCE
kameny v písku

Workshopy

VÍCE
Osho Zen Tarot

Výklad karet

VÍCE