foto ženy

O mně

Jmenuji se Lenka Soukupová a jsem průvodkyní v oblasti osobního rozvoje, konzultantka a regresní terapeutka. Momentálně mě život a vesmír přivedl na sever ČR, do nádherné přírody Česko-Saského Švýcarska, na okraj města Rumburku. Do tiché a malebné přírody plné inspirací a krásy, ale i velkých zátěží, smutku, nedostatku a beznaděje z minulosti. Život tady je pro mě jedním velikým učením a výzvou zároveň. Děkuji vesmíru za tuto jedinečnou příležitost k osobnímu růstu a možnost podílet se na obnově a prosperitě tohoto pozoruhodného kraje.

Na cestu regresní terapeutky jsem se dostala skrze krizi v soukromé rovině, která mě navedla na vědomou cestu mého žití. Začala jsem se zajímat o příčiny a souvislosti událostí v mém životě a začala jsem si vědomě vybírat co chci a nechci žít. Tato cesta je pro mě stále velice zajímavá a obohacující a tím, že se stala i mou cestou pracovní, mám možnost se o své zkušenosti a poznatky dělit se svými klienty, které pak mohu, díky vlastním prožitkům, lépe doprovázet na jejich unikátních životních cestách. Má práce s klienty je vždy zaměřena na klientovo nejvyšší dobro a přínos a tak s každým klientem pracuji individuálně, dle jeho konkrétních potřeb a problémů. Není pro mě důležitá technika, ale výsledný efekt pro klienta. Ve své práci nalézám hluboký smysl a naplnění.

foto ženy

Jsem diplomovaná terapeutka GB Holistické regrese, pod záštitou Getting Better School a to dle stanov EARTh (European Association for Regression Therapy). Dále jsem absolventkou Hlubinné regresní terapie a dalších více či méně známých kurzů a technik. Práci s lidmi, v oblasti osobního rozvoje, se věnuji více jak 12 let. Vzdělávám se a rostu s každým novým dnem, novou příležitostí a možností k uvědomění. 

Avšak mým největším učitelem  je vesmír a život sám!

Těším se na každého z vás.