foto ženy

O mně

Jmenuji se Lenka Soukupová a jsem spirituální mentorkou a multipotenciálkou.  Miluji nové výzvy a poznávání a rozkrývání nového a dosud nepoznaného. Svoji multipotencialitu hojně využívám i v soukromé rovině, kde jsem, maminkou, manažerkou, vychovatelkou, milovnicí psů i zvířat obecně, zahradnicí. Mé koníčky v podstatě neznají hranic. Ráda tvořím, kreslím, zefektivňuji. Umím si naštípat dříví i ušít boty. Má touha po poznání je opravdu hluboká.  O tom, co mě definuje bych tu mohla psát dlouhé listy a to se mi nechce. Však za každého mluví především jeho energie a reálné činy.

Roky 2020,2021 jsou skutečně do hloubky očišťující a transformační roky. Jejich silné a očistné procesy se nevyhly ani mně.

Posouvají mě tvrdě vpřed a to dost často i přes můj malý vnitřní odpor. Přece si nenechám vzít své malé teplé pohodlíčko a rutinu, ne? :-). No však to sami znáte. A tak všechny mé role a zkušenosti mě posouvají vpřed a různě se propojují a vzájemně doplňují. Samozřejmě, že zas brblám, ale v hloubi duše cítím hluboký vděk a radost. Vše, co jsem v sobě a se svými klienty prošla, tisíce hodin ponorů do hloubky duše,  mohu nyní posunout o několik levlů výš a vytěžit z toho pro sebe i své klienty to nejlepší. A tak se i mě život převrací o 360°. Přiznám se, že mě to děsí, ale i láká. Však ono si to vše sedne. Vstupuji do tohoto svého nového období s důvěrou a otevřeností, co vše na své nové cestě objevím.

foto ženy

Vědomé žití je především prostor pro osobní rozvoj a tak pokud se chcete dozvědět více o mé práci Konzultanky, více informací naleznete na mém Linkedin profilu.

Ale ruku na srdce, všechny mé pracovní i životní role se nádherně propojují, doplňují a vzájemně obohacují. Jsem neskonale vděčná za možnost plně žít své dary a možnost své zkušenosti předávat dál. Děkuji.   

Těším se na naše setkání.