Práce s dušemi

Tato oblast terapií – tedy odvody uvízlých duší – se poslední dobou hlásí o své místo stále víc a víc. Častěji se ozývají klienti, kteří potřebují podporu v tíživých životních obdobích, po smrti blízké osoby, kde cítí, že se nemohli/ nechtěli / nedokázali rozloučit a tím neuzavřeli jejich vzájemný vztah. Takového nepříjetí smrti blízkého, může způsobit, že duše zemřelého je zde „násilně “ držena a nemůže tedy najít klid a odejít do světla.

duch u hrobu

Další, velice častou situací, se kterou se na mě klienti obrací, je nepříjemná energie v prostoru jejich bytu, domu, pracovního zázemí. Často velice dobře cítí, že tato „cizí“ energie jim brání ve zdraví, prosperitě, radosti,…prostě v pozitivním prožívání jejich životů.

Obě tyto, i řada dalších, podobných situací, jsou velice snadno řešitelné pomocí dálkové či osobní terapie. S cizí energií se dá velice dobře spojit a promluvit a tím zjistit příčiny a důvody jejího uvíznutí, přivtělení, či čehokoliv jiného, v blízkosti klienta i jejího působení na klienta či jeho prostor. Po rozklíčování příčin se, cizí energie, dá velice snadno odvézt tam, kam patří a tím zharmonizovat klientův osobní i obytný prostor.

Pokud Vás tedy trápí nějaké cizí energie, které byste už rádi identifikovali a propustili a zharmonizovali tak svůj prostor, stačí mě kontaktovat a domluvíme se na nejvhodnějším postupu. Odvod duší lze realizovat formou dálkové terapie.

Tuto službu si můžete objednat telefonicky nebo přes e-mail