Vědomá terapie na dálku

Terapie, kde se nemusíme osobně setkat, ani on-line ne.

Stačí se jen objednat a popsat svoji situaci, se kterou potřebuješ pomoci.

Je to opravdu tak snadné? Ano, je to rychlé, pohodlné a hlavně efektivní pro obě strany.

Zaujalo Tě to? Tak koukni o čem to všechno vlastně je.

Tak co jsi napnutá? O čem to ta Lenka vlastně mluví?

No žádná velká záhada to není . Je to podobné, jako kdybychom spolu pracovali někde v příjemné terapeutické místnosti, jen pro Tebe má tento způsob obrovskou výhodu, že všechno to pátrání a hledání za Tebe udělám já!

Prostě mám ten dar!

Všechny ty Tvé situace a události, které potřebuješ pochopit a nějakým způsobem integrovat do svého života, pro Tebe zvědomím, zanalyzuji a pošlu Ti vše sepsané na Tvůj e-mail.

Co na to říkáš?   Zaujalo Tě to? Jdeš do toho se mnou?

Jestli jsi překvapená, že za Tebe vše udělám a Ty nebudeš muset dělat nic, tak Tě mohu ujistit, že i zde je zapotřebí tvé maximální spolupráce!

To, že se jedná o dálkovou terapii neznamená, že se nemusíš nijak aktivně zapojit.

Právě naopak!

Tvé plné zapojení a ochota zlepšovat svůj život je stěžejním předpokladem pro to, aby ve tvém životě došlo k nějaké výrazné změně a to platí i pro naši spolupráci v rámci Vědomé terapie na dálku. V mé analýze najdeš krom popisu Tvé situace, její příčiny, všechny důležité souvislosti a i malé domácí úkoly, na kterých by sis měla doma pracovat, aby se celá naše společná práce pevně ukotvila a zvědomila.

Tak co, dává Ti to smysl?

Jestli ano, stačí si terapii jen objednat, zaplatit a na mail Ti přijdou instrukce kam zaslat popis Tvé situace, kterou potřebuješ vyřešit. Zpět na mail, Ti do týdne od zaplacení, přijde vypracovaná analýza.

To by šlo ne?

 Mrkni na výhody této metody!

Rychlé, pohodlné, efektivní!

Nemusíme slaďovat kalendáře, nemusíme nikam dojíždět. Ty popis své situace zašleš až na to budeš připravená a bude se ti to hodit a s výslednou analýzou pak můžeš kdykoliv, z pohodlí domova, pracovat a zlepšovat tak svůj život k větší naplněnosti a radosti.

A to je za mě vše. Teď je to na Tobě! 

Stačí jen kliknout a objednat se níže.

Udělej první krok ke svému novému životu .

Cena za Vědomou terapii na dálku je: 3.200,-Kč.