Vaše zpětné vazby

Zde si můžete přečíst reference a zpětné vazby od mých klientů nebo od účastníků workshopů. Pokud byste se i Vy rádi podělili o zkušenost z naší spolupráce či setkání, napište mi prosím na e-mail: hvezdnaobloha@gmail.com a ráda zde Vaši zpětnou vazbu uveřejním.

Děkuji Lenka

Jednou odpoledne jsem vyhnala (doslova) muže s dětmi ven na procházku, abych měla chvíli klid. O hodinu později mi muž volal, abych hned přijela k domu jeho kamaráda, že mladší syn (necelé 3 roky) spadl z malého mostu do potoka a má rozbitou hlavu – pád z asi 3 metrové výšky přímo na hlavu. Když jsem dorazila na místo a viděla co se děje, dostala jsem se do šoku a řídit do nemocnice bych nemohla. Zavolali jsme sanitku, ta po příjezdu rozhodla, že raději syna převezou vrtulníkem do větší nemocnice – začal ztrácet vědomí a bylo podezření na krvácení do mozku. Hned ho uvedli do umělého spánku, zaintubovali a letěl. My jsme za ním vyrazili autem.
Hned cestou jsem volala Lence, jestli by se na to mohla podívat a synovi pomoct. Případně i staršímu, který byl u toho, všechno viděl a hodně plakal. Po příjezdu synovi hned udělali CT hlavy a krvácení se nepotvrdilo. Byl umístěn na oddělení JIP a udržován v umělém spánku. Zůstala jsem tam s ním a muž jel domů. Další den mi Lenka poslala výsledky terapie – ze strany syna šlo o volání o pozornost. Bylo to mezi ním a tátou – on pořád volal a chtěl, aby si ho všiml a táta si četl v mobilu a nevnímal ho. Po hlubším prozkoumání se ukázalo, že v minulém životě byl syn žena, která velmi milovala muže (to byl současný táta), on ho nechtěl a odvrhl a syn se z toho odmítnutí zbláznil a vyskočil z okna, aby na sebe upozornil. Tento model chování si přenesl do současnosti. Lenka mi doporučila, aby pak u probouzení byl muž, protože je to opravdu mezi nimi.
Odpoledne začali synovi snižovat dávky opiátů, aby se pomalu začal probouzet. Ale pořád se nic nedělo. Muž mě přišel na dvě hodiny vystřídat a během téhle doby se syn na chvíli probudil, podíval se do očí tátovi, ihned se uklidnil a zase usnul. Když jsem pak přišla já, tak syn zase spal – ještě několik hodin, než se definitivně probudil. Další den jsem se s ním bavila o tom, co se stalo. Sám od sebe mi řekl, že volal na tom mostě na tátu, ten ho neslyšel, tak spadl (přesně těmito slovy). Je pro mě fascinující, jak přesná Lenka je. Taky pracovala s jeho vědomím fyzického těla, aby se jeho duše mohla do těla vrátit. No a doktoři i sestry nechápali, jak je možné, že se tak rychle ze všeho dostal a je v pohodě. Chodili se na nás koukat i z jiných oddělení. Řekli na to jen, že to jsou děti – že ty se ze všeho rychle dostanou. Nebo taky ne, že se vůbec nic u nich nedá předvídat. Ale my víme svoje. Jsem velmi vděčná, že znám člověka, jako je Lenka – už mi v životě mockrát pomohla najít směr a poléčit zranění.
Jinak na závěr – v nemocnici jsme byli celkem 6 dní, z toho tři dny na JIP (dva dny v umělém spánku) a zbytek už na normálním oddělení.

paní Petra, Příběh se šťastným koncem

Červnový workshop byl úžasný a přínosný. Navíc se vše samo poskládalo přesně, jak mělo, děkuji ❤️ Katka.

Katka J., Workshop Vnitřní dítě

Milá Leni. Velice vám děkuji za pomoct, kterou jste mi skrze dálkovou terapii poskytla. Stále je to poměrně čerstvé, ale vím a cítím, že to všechno zvládnu. Když mi před dvěma měsíci náhle zemřel můj milovaný tatínek, tak to pro mě byl ten nejhorší den a momentálně také největší ztráta. Náš vztah byl opět krásný po spoustě neshod ale bohužel to dopadlo tak jak to dopadlo. Nejenže přišel obrovský smutek, ale také neustálá bolest na hrudi, sny kdy mi tatínek umírá v náručí a já to nemohu změnit. Navíc k tomu i šílený strach o život jak můj tak i ostatních. Po vaší terapii jsem se toho hodně dozvěděla, jak o tatínkovi tak i o mě, což bylo pro mé současné já důležité. Přišlo pochopení, řekla bych že i úleva. Bolesti na hrudi už nejsou, špatné sny také ne. Chybí mi stále ale jak říkám je to čerstvé, tak si myslím, že je to přirozené. Časem to bude jistě lepší a lepší. Takže Leni ještě jednou děkuji.

Martina B., Poděkování

Paní Lenku mi doporučila moje kamarádka z dětství. Bylo to před dvěmi lety, kdy se mi narodil syn Samuel a jeho zdravotní stav nebyl v pořádku. Tenkrát mi paní Lenka díky výkladu pomohla, co syn cítí, jak danou situaci vnímá. U syna diagnostikovali Zelwegerův syndrom. Ve 3 měsících zemřel. Nedá se slovy vyjádřit a ani popsat, jakou bolest a ztrátu jsme s partnerem prožívali. Celá situace mě ovšem vedla k tomu se zamyslet, proč se tak stalo, že vše má svůj význam a důvod. O regresní terapii vím už dlouho. Ale jak to tak bývá, vše má svůj čas a vše prichází v ten správný okamžik.
Proto po předchozí zkušenosti se synem, mi paní Lenka byla opět oporou při příchodu na svět mojí dcery Sáry letos v únoru. Opět jsem se na paní Lenku obrátila s žádostí o pomoc o výklad. Po porodu v 6ti nedělí jsem začla řešit otázku, proč má dcera po porodu na hlavičce kefalhematom, proč nám nejde kojení a proč cítím k partnerovi nenávist a zlobu. Proto jsem přistoupila na regresní terapii, kdy mi paní Lenka odkryla pár z mích minulých životů a vysvětlilo se proč se věci dějí…. Načeš tím, že paní Lenka život projde, přijde na různé závazky (kletby), které jsme někdy dávno vyřkli a pomůže tím, že o nich víme, je zpracovat a odstranit. Je uz pak na každém, jak si vše zpracuje. Tím, jak terapie působí a pracuje už necítím nenávist k partnerovi, přestaly naše hádky, dcerce se vstřebal kefalhematom a na kojeni se sice stále pracuje, ale vše je v klidu a pohodě. Jistě mě čekají další témata, která chci s paní Lenkou díky regresní terapii na dálku probrat. Vše má ovšem svůj čas a já chci tímto paní Lence poděkovat, jaký kus práce se mnou už provedla a pomohla mi mnohé věci pochopit a vysvětlit.
Ještě jednou velký dík. S láskou Šárka

Sára , Dálkové léčení

Tento týden jsem s Lenkou ukončila druhý blok dálkového léčení. Mé zkušenosti z touto formou terapie jsou výborné. Cítím na sobě změny a dokonce i okolí. Moje původní vzorce chování ustupují a ve svém životě uplatňuji nové. Moji blízcí i známi říkají, že jsem nějaká jiná. Je pro ně nezvyklé přijmout mé nové postoje k životu, které někdy mohou být pro ně nepříjemné. Jsem vděčná, že jsem takto mohla spolupracovat s Lenkou a že ona mne provází na mé cestě sebepoznání.

Petra, Dálkové léčení + koučink II
Včera jsem byla u Lenky na terapii. Bylo to moc fajn , užila jsem si to moc. Cítim se velmi dobře , za dvě hodinky jsme udělaly hodně práce .Doporučuji všem, kdo chce být šťastný a v pohodě. Děkuji Lenko !!!!!
R.R., Terapie

Terapie u paní Lenky mi pomohly ujasnit si, co je v mém životě důležité. Uvědomila jsem si vzorce, které jsem si nesla z dětství, či jiných životů a pochopila své chování. Vážím si profesionálního a citlivého přístupu. Při regresích jsem cítila hluboký zájem o mne jako o člověka. Děkuji za bezpečný a svobodný prostor, podporu a láskyplnou péči.

Jana, Regresní terapie
Nedokážu dost přesně popsat, jak moc mi tato terapie pomohla – mám pocit, že jsem se během pár hodin zbavila věcí, které se mi nedařily změnit ani opustit mnoho let. Paní Lenka je mimořádně vnímající a její terapie skutečně efektivní, nezažila jsem dosud nic srovnatelného a ještě pořád jsem v úžasu. Děkuji ještě jednou Lence a děkuji osudu za tuhle šanci, vážím si jí a nepromarním ji.
Míla, Analýza a terapie

Lenku jsem oslovila na doporučení kamarádky…Doba nazrála, doba vždycky jednou nazraje:-).
Protože jsem si v životě prošla různými „lekcemi“ a chtěla se dostat ke kořenům problémů, které si vláčím sebou,věnovala mi svůj čas.
Úvodní rozhovor, cílený dotazník, kterým zamíří na hlavní bolístky, … to , že si člověk KONEČNĚ přizná to, před čím utíká, co nechce přijmout- a pak si odpustí…Otevře se okno a dveře a líp se žije, tady a teď, s lidmi blízkými i samotnému se sebou :-). Velké poděkování za profesionalitu a citlivost.

Nawajah, Poděkování a vřelé doporučení
  • Obě setkání byla příjemná, lektorka zkušená a příjemná. PG
  • Spokojená. MZ
  • Líbilo se mi to :-), hlavně rozmanitost práce(kresba, meditace, tanec). MJ
  • Příjemná lektorka a velice úžasná a hodně nápomocná, hodně pomohla. YG
  • Velmi příjemné, posouvající vpřed. JD
  • Veškerá spokojenost. LA
  • Líbila se mi komorní atmosféra, jsem spokojená, ze srdce přeji,ať se daří. PA
  • Děkuji moc!Krásné,uvolňující, příjemně prožitá sobota.Připadala mi dlouhá mezera při individuálním rozboru obrázků, ale to k tomu patří.děkuji. PP
  • Potřebovala bych víc času ze začátku na uvolnění a ponoření se do sebe.Při rozebírání obrázků bych ostatním dala téma, tanec, něco na práci k tématu. Jinak jsem si to užila. Díky. MG.
Hromadná reference z workshopu

„Děkuju teď pláču když to čtu …. Vy mě znáte?????? Velmi zvláštní, ale věřím Vám a děkuju.“

Zdeňka, Analýza S.O.S.

Lenku znám už řadu let a to, jak sama prošla velkými změnami a uchopila svůj život, mi potvrzuje, že se se svými „problémy“ obracím do dobrých rukou. Pokud hledáte někoho, kdo by vám dal nadhled pro řešení něčeho, co vás aktuálně trápí nebo s čím si nevíte rady, tak jste na správné adrese a neváhejte, setkání s Lenkou určitě pomůže 🙂
Leni, děkuji za tvůj nadhled, upřímnost a dobré srdce 🙂 Děkuji za cenné rady, které mi pomohly se posunout zase o něco dále. Moc se těším na další setkání a přeji Ti hodně štěstí a zdaru na tvé cestě, která je pro mne velkou inspirací. Lucka

Lucie, Děkuji a doporučuji

Po absolvování přechodového rituálu se mé děti úžasně uvolnily a připravily na životní změnu. Výsledek byl znatelný takřka okamžitě. Vřele doporučuji a děkuji z celého srdce.

Lenka, Přechodový rituál

Musím Vám paní Lenko moc poděkovat. Když jsem za Vámi přišel poprvé nevěděl jsem co mě čeká,ale po návštěvě jsem odcházel s dobrým pocitem i když trochu rozpačitě. Hned jsem dal na Vaše rady a můžu potvrdit, že jsem našel novou cestu. Na další návštěvu jsem se dokonce i trochu těšil a byl jsem uvolněný. Odcházel jsem s pocitem a vědomím,že vše záleží jenom na mě. Moc děkuji.

Martin, Díky za radu a pomoc

Ta pomoc v situacích, kdy schází nadhled a člověk je v situaci „až po uši“ je nenahraditelná! Díky!!! Velmi se člověku uleví a pochopení je odměnou.

Pavla, Pochopení

Děkuji Lence za odvahu a touhu šířit své schopnosti a poslání, za milé místo klidu a odpočinku, kde čas a prostor přestává být.. při meditaci, poslechu relaxační hudby a malování, při výkladu karet nebo jen povídání. Setkání je vždy příjemné a přínosné.

Lucka, Děkuji

Krásný den. U paní Lenky jsem byla již na několika „akcích“ (Analýza S.O.S., meditace, automatická kresba) a musím říct, že to vždy bylo pro mě velkým přínosem. Vždy mě nenásilnou formou pomohla k tomu, abych si sama uvědomila, kudy cesta vede a kudy nikoliv. Za to díky 🙂

Jana, Poděkování

S Lenkou spolupracuji už několik let a vždy mi velmi pomohla – ať už S.O.S. analýzou nebo osobní či dálkovou vědomou terapii.
Tentokrát šlo o syna, 2,5 roku. Z ničeho nic si začal stěžovat, že nemůže chodit, chtěl nosit a na jednu nohu kulhal. Přičítala jsem to blížícímu se porodu druhého dítěte. Odpoledne pak chodil normálně. Následující den však kulhal už od rána, noha ho nebolela, ale nemohl chodit. Jeli jsme k pediatře, ta po měření CRP konstatovala virový původ a dala nám bylinkový olej na masírovaní. Po odpoledním spánku se to ještě zhoršilo a syn nechtěl chodit už vůbec. Kontaktovala jsem Lenku, ta mi řekla, ze to má souvislost s minulým životem a že na to koukne. Večer pak najednou syn začal běhat po bytě, jako by nic. Chvíli na to mi Lenka psala, ze zpracovala jeho minulý život, kde byl kulhavý šašek nějakého krále a taktiku kulhání používal k získaní pozornosti a že tuto kulhající taktiku si přebral i do současného života. Lenka mu vše vysvětlila, ukázala, že to nikam nevede a že v tomto životě už kulhat nepotřebuje, že může komunikovat jinak.
Musím říct, že mě rychlost účinku léčení na dálku velmi překvapila a vůbec jsem to nečekala. Ani další den ráno se kulhání neobjevilo a syn mi začal přesně říkat, co chce (to mu Lenka ukázala, jako vhodnější způsob komunikace). Byl to pro mě takový téměř zázrak a jsem velmi vděčná, že mi Lenka pomohla.

Petra Č., Bezdůvodné kulhání syna